בוגרים יקרים!

 

הישיבה אינה רק תקופה קצרה של בניין, העצמה והכוונה בחיים, אלא גם מקור כח תמידי רוחני וחברתי שמלווה במשך החיים את מי שגדל בה ומתוכה.

לשם כך בנתה הישיבה מערך קשר קבוע עם הבוגרים שהחל את פעילותו לפני קצת יותר משנה. הקשר כולל באופן קבוע מיילים שבועיים הנותנים אפשרות לכל הרוצה להתבשם מאוריה הרוחנית של הישיבה ולהתעדכן מעט מהנעשה בה. מספר פעמים בשנה מוציאה הישיבה חוברת מאמרים מענייני דיומא פרי עטם של רבנים אברכים ובוגרים הנותנת אפשרות להתכונן כראוי לתקופת השנה.

מעבר לכך מתקיימים שני ימי עיון בערב ר"ה ובערב שבועות, שמוכיחים מעבר למצופה את ההכרח שבקשר, הן בנוכחות הרבה והן בדרישה להשקיע בתוכן בכדי שיהווה זריקת רענון מאהלה של תורה.

רעיונות נוספים ממתינים לידי הוצאה אל הפועל. כגון: מערך שיעורים מתוקשב, שבתות למחזורי הבוגרים, והקמת פורום לקשר פתוח בין הבוגרים לצורך עזרה הדדית שהרעיון המוביל הוא שקהילה כה גדולה יכולה בראש ובראשונה להפנות את הכוחות הקיימים בה לשיבת עצמה - דבר שיועיל רבות לבוגרים.

רעיונות ב"ה יש, האתגר שלנו הוא הוצאתן מהכוח אל הפועל במרחב האמצעים והיכולת. נאחל לבוגרינו וידידינו שנה טובה ומבורכת, שנת צמיחה ברוחניות ובגשמיות.

 

בוגרי ישיבת אלון מורה - שומרים על קשר!

יהודה צוקרמן 052-3003399

קשר בוגרים - יח"צ ישיבת אלון מורה

 
 
בית המדרש לתורה והוראה (ע.ר) אלון מורה – שכם
ד.נ לב השומרון 44833, טל: 02-9973905 פקס: 02-9973965 mosdotelm@gmail.com

כיפה, יהדות, שאל את הרב, פרשת השבוע